Принципи проведення держзакупівель через тендери


Державні закупівлі є досить значною сферою, в якій завжди можна помітити великі суми. До того, як в 2016 році було введено обов'язкове проведення тендеру для всіх досить великих закупівель, які здійснюються державними установами, корупційні складова таких закупівель була вкрай неприємною. На території України функціонує безліч різних державних підприємств і практично неможливо встежити за тим, наскільки раціонально вони витрачають гроші з державного бюджету. Ситуація стала настільки неприємної, що просто необхідно було щось змінювати.

Так і були введені тендери, які дозволили в відкритому режимі спостерігати за всіма угодами державних установ. Зараз будь-який громадянин має повне право зайти на портал Прозорро і подивитися історію всіх державних закупівель, що були здійснені в різних сферах. Таким чином, практично кожен може контролювати їх роботу і зробити свій внесок у подолання корупції. Проте, зараз корупційні дії здійснювати стало набагато складніше, адже кожне підприємство має право взяти участь у тендері. Більш того, в процесі проведення електронного аукціону, переможця визначає автоматична система, яка не контролюється людиною. Важливо знати, що для участі в тендері, кожен з учасників зобов'язаний бути зареєстрований на спеціальному акредитованому майданчику. Прикладом такого майданчика може бути УУБ, яку можна знайти за посиланням tender.uub.com.ua.

Сам тендер це своєрідні електронні торги, які проходять в три основних етапи


Ще до початку електронного аукціону, учасники тендера повинні підготувати повний пакет документів, перелік яких можна знайти в нормативних актах. Якщо безвідповідально підійти до цього питання, то державна установа в праві відмовити учаснику навіть у тому випадку, якщо він здобув перемогу в тендері. Тому, якщо у Вас мало досвіду в цій сфері, то можна скористатися допомогою професійної компанії, яка підготує всі папери за вас. Зараз можна знайти досить багато хороших агенств і юристів, які із задоволенням візьмуться за цю справу розраховуючи на певну винагороду. Але якщо Ви цінуєте свій час, то воно того безперечно варте.

Після того як тендер був розміщений і всі учасники зібралися для проведення аукціону, попереду на них чекатиме три окремих етапи. На кожному з цих етапів учасники повинні робити свою пропозицію більш приємною і покращувати ціну. На кожен з етапів відводиться всього кілька хвилин, так що слід заздалегідь підготуватися до процесу, щоб не довелося зайве нервувати. Перемагає той учасник, який на останньому етапі надав найбільш привабливу пропозицію. Після цього, державна організація отримує можливість дізнатися хто саме переміг в тендері і запросити підготовлений пакет документів. Якщо з паперами все в порядку, то можна переходити до укладання договору. Більш детально про електронні торги можна дізнатися перейшовши за посиланням https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/elektronni-torgy-derzhzakupivli-istoriya-stvorennya.

Всі дані про проведені електронні аукціони зберігаються в системі і будь-який бажаючий може отримати доступ до цієї інформації і перевірити її на наявність помилок. Якщо хтось із учасників тендеру запідозрив щось недобре і має обґрунтовані припущення, що тендер міг бути проведений нечесно, то він цілком може представити цю інформацію відповідним органам, які проводитимуть подальшу перевірку. Таким чином можна практично повністю виключити корупційні складову і бути впевненим в тому, що тендери проводяться чесно і прозоро. Ця система допомагає економити досить значні кошти з державного бюджету, так що зі своїм основним завданням тендери справляються на відмінно.

Вопросы и ответы

Есть ли у вашего магазина техническая поддержка?

Да, Вы можете с нами связаться по телефону или Viber (096) 524 00 16 и мы ответим на любые интересующие Вас вопросы. Также можете задать вопрос в или в

Время полимеризации гель-лаков?

База и цветные гель-лаки полимеризуются в среднем за 30 секунд, топовое покрытие необходимо просушивать дольше, приблизительно 60-90 секунд.

Просушивает ли сильно пигментированные гель-лаки?

Да, просушивает.

Какой диапазон волн?

365 - 405 nm. Этого диапазона достаточно для всех популярных гель-лаков и гелей.

Помещается ли вся рука, включая большой палец?

Большой палец просушивается отдельно только при использовании модель SUN mini.

Отличия моделей SUN9s и SUN9c?

Отличия два: у модели SUN9s есть дисплей с отсчётом времени и возможность питания от ноутбуков и портативных зарядных устройств.

Купить в один клик

Заказать лампу-SUN за 7 секунд
Заполните поле "Телефон"
купить