Вибір УФ лампи для просушування гель лаків

Будь- який майстер манікюру розуміє, що запорука якісного манікюру і задоволеного клієнта-це не тільки якість лаків і майстерність, а й лампа. Найпоширенішими моделями на сучасному ринку є SUN9s та SUN9c. У чому ж їх відмінність?

Візуально УФ лампи не відрізняються. Вони акуратні, несуть відкритий тип, стиль сучасний і стильний. Відмінність полягає в наявності цифрового дисплея і датчиків в моделі SUN9s.

 
Щоб почати процес просушування гель-лаку, досить просто покласти в неї руку і автоматичний звіт почнеться з показом звіту на дисплеї.

Лампа SUN9c працює трохи інакше. Щоб її запустити, потрібно натиснути на кнопку старту. Ця модель має три режими: при одному натисканні, Ви вмикаєте лампу на 30 секунд, при подвійному натисканні-на 60 секунд, і третій режим-вимикання.

Як в SUN9s, так і в SUN9c є п'ятнадцять УФ ламп, з потужністю 24 Вт та ідентичними датчиками. Всі ці моделі зручно використовувати як для манікюру, так і для педикюру. Різниця полягає в режимі старту і звіту. Якщо ви не хочете морочитися зі звітом, наприклад, якщо вам необхідно, щоб сушка склала 10-15 секунд, в такому випадку, SUN9s вам підійде просто ідеально.

Якщо ви шукайте мініатюрну лампу, зверніть увагу на Sun mini. Ситуації бувають різні і якщо вам терміново необхідно перефарбувати нігті, ця лампа стане вашим незамінним помічником. За своїми розмірами вона шокуюча, за параметрами вона менше айфона 6! А якість її гідно вашої уваги. УФ лампа Sun mini має шість світлодіодів та сушить всі гель-лаки. При натисканні один раз, встановлюється звіт в 45 секунд, при натисканні з затримкою -  60 секунд. Для постійного використання, вона звичайно не підійде, але як надійна рятівниця прийде до вас на допомогу.

Робіть правильний вибір і нехай ви і ваші клієнти будуть завжди задоволені!