LED лампи Sun: порівняльна характеристика

Гучні по всьому світу LED лампи Sun завоювали серця красунь за рахунок своєї високої функціональності, практичності і доступної ціни. Давно вже минули ті часи, коли для того, щоб висушити один ніготь ми витрачали до двох хвилин, а повний процес нанесення манікюру з дизайном перетворювався в якесь стомлююче пекло. Зараз же, нові моделі УФ ламп випускаються не тільки оригінального мініатюрного розміру, але і з великими функціональними можливостями.

На прикладі ламп SUN9s та SUN9c ми бачимо, що новаторські рішення в цій сферы не стоять на місці. Навіть починаючи аналіз їх електричного живлення, ми вже бачимо колосальні зміни.

 
Працюють вони від USB роз'єму, дуже економні та мають можливість функціонувати від powerbank.

 Ну, погодьтеся, це ж значно комфортніше, ніж прив'язувати своє робоче місце до розетки або обмотуватися подовжувачем.

Також забудьте про довгий процес просушування кожного нігтя. Завдяки своїй потужності,лампам Sun достатньо 30 секунд, щоб гель-лак абсолютно будь-якої фірми висушився. Підрахуйте, скільки часу ви економите ... Вражає?

Ще в своєму арсеналі SUN має міні помычницю Sun mini. Ця лампа ну просто малятко, без проблем поміститься в бічну кишеню вашої сумочки, і дуже допоможе в непередбачених ситуаціях, наприклад, якщо терміново ніготь потребує ремонту.

УФ лампа SUN9s взагалі поєднує всі бажання модниць, які не хочуть морочитися натисканням кнопок. На її корпусі задано дисплей, а при розташуванні в ній руки, спрацьовує датчик і на дисплеї відображається автоматичний відлік часу. Дістав руку-лампа вимкнулася. Зручно ж!

У лампі SUN9c така ж потужність, але включається вона в двох режимах, на 30 і 60 секунд від натискання кнопки. Звичайно, це не особливо трудомістка робота і все залежить від ваших привілеїв та побажань клієнтів.

Обирайте собі помічника, і нехай процес манікюру не займає багато часу!