Огляд лампи SUN9c

Обираєте УФ лампу для висушування гель лаку? Рекомендую звернути увагу на SUN9c. Як показує час, нігтьова індустрія не стоїть на місці і доказом  цього э  лампи від SUN.

У цый статті мова піде про SUN9c. По-перше, ця лампа дуже красива і стильна, у неї не великі габарити, вона дуже легка і має одну кнопку. По-друге, її функціональні особливості. Вона швидко і якісно сушить гелі і гель лаки за рахунок того, що в неї стоять не просто звичайні діоди, а два джерела світла-це чіпи довжиною 355 мм, які полимеризуют матеріали, які сушаться виключно під УФ випромінюванням та чіп довжиною хвилі 405 мм, який суше матеріали під LED лампами.

Ця лампа має потужність 24 Вт, 15 діодів з двома джерелами світла, як я вже раніше казала. Говорячи про її вартість, можна ще відзначити, що вона має тільки одну кнопку, якою ви можете обрати час сушіння.

 
Лампа має пам'ять. Наприклад, якщо ви вімкнули режим на 30 секунд, далі ви можете підносити руку, і час дорівнюватиме попередньому.

SUN9c обладнана датчиками, які вмикають її залежно від присутності руки в лампі, вимикають відповідно. Світіння приємне, воно не б'є по очах і не викликає ніяких негативних наслідків.

Лампа має відкритий вигляд, а це означає, що ви бачите, як клієнт поклав в неї руку і легко можете це відрегулювати. SUN9c лампа ударостійка, якщо ви випадково її упустите з висоти, не треба починати з нею прощатися.

І наостанок, хочу ще раз зазначити її естетичність. Вигляд просто ідеальний, вона красива, зручна і функціональна! А її ціновий діапазон доступний кожному майстру та прихильнику манікюрного мистецтва.

Більш удосконаленою моделлю є SUN9s. Вона за параметрами і зовнішнім виглядом така ж, але має автоматичний дисплей звіту, що ліквідує необхідність ручного регулювання часу процедури сушіння гелів та гель-лаків.

Насолоджуйтесь процесом нанесення гель лаків та економте на цьому час!