LED лампа SUN9s

Краса для жінки-завжди важлива і невід'ємна частина життя, а руки завжди знаходяться під пильним поглядом шанувальників. Охайний та красивий манікюр-плюс п'ятдесят до карми. Тому я, як і багато інших жінок, віддала свою перевагу використанню гель-лаків для манікюру, адже це не тільки зручно, але й дуже красиво.

Запорукою охайного і практичного манікюру виступає не тільки гель-лаки, а й важливе значення відіграє лампа. Настав той момент, коли я вирішила замінити своє допотопне обладнання на новеньку УФ лампу SUN9s. Довго вибирала модель, але зупинилася на цьому варіанті і не пошкодувала! Її функціональність на високому рівні при повній доступності  ціні.

Лампа SUN9s обладнана цифровим дисплеєм і може працювати навіть від powerbank, на відміну від  попередньої моделі SUN9с, де процес сушіння запускається від натискання кнопки з режимом в 30 або 60 секунд.

До плюсів УФ лампи SUN9s можна віднести й її габарити: вона дуже компактна і легка, а її дизайн радує око.

 
Незважаючи на її акуратні форми, без проблем поміщаються всі п'ять пальців!

Як заявляє виробник, потужність цієї лампи 24 Вт, не знаю, як це перевірити, але впевнено можу заявити, що 30 секунд вистачає для того, щоб висушити гель-лак. УФ лампи SUN9s дуже радує своєю якістю! Все зроблено акуратно, без явних слідів клею або ще там чого.

 

Я,як вимогливий покупець, звичайно помітила і мінуса-це датчик автоматичного звіту. Звичайно, це зручно, не потрібно натискати кнопочки, просто досить покласти руку в лампу і процес сушіння починається автоматично, але якщо ви поправляєте руку, може збитися датчик звіту і сушка почнеться повторно. Це звичайно не критично, але такий момент присутній.

В цілому, я дуже задоволена цією лампою і рекомендую її й вам також. Тепер час на манікюр я скоротила в рази!