Продаж товарів та ресурсів через аукціони системи державного підприємства «ProZorro.Sale»

ДП «ProZorro.Продажі» працює ще з 2016 року та вже з того часу почало організовувати різноманітні онлайн аукціони. Також на 44 біржах системи проходять державні закупівлі. Різноманітні люди, підприємства, трейдерні компанії та міжнародні організації регулярно використовують саме цей майданчик для реалізації власних товарів, ресурсів чи навіть послуг.

На що здатна система «Прозорро» заради успішності її електронних торгів?

У штабі державного підприємства є 44 біржі та сотні досвідчених працівників. Усі вони забезпечують кожного учасниками різноманітними можливостями. До основних з них можна віднести:

  1. Прозорість. Уся інформація є у відкритому доступі для перегляду будь-якою людиною. Ці дані також збігаються з офіційними показниками інших Інтернет-джерел. За перебігом усіх онлайн аукціонів можуть спостерігати представники преси, волонтери, громадські діячі та звичайні українці. Саме це гарантує повну прозорість усіх дій на електронному майданчику.
  2. Доступність. Крім того, що усю інформацію може побачити кожен, будь-яка людина, чи підприємець може вільно купити та продати товари чи ресурси. Для цього варто лише стати учасником ДП «ProZorro.Продажі», пройшовши реєстрацію на головному сайті.
  3. Зручність та різноманіття. Веб-сайт біржі uub.in.ua створений таким чином, аби вже на першій сторінці новий користувач зміг знайти усе необхідне для подальшої діяльності на біржах системи. На електронному просторі щодня публікуються сотні нових оголошень торгів з різними видами товарів, сировини та послуг з різними ціновими категоріями та обсягами продукції. Та аби знайти потрібну категорію лотів, можна скористатись зручними фільтрами.
  4. Безпека. Спеціалісти біржі повністю контролюють усі дії користувачів на своїх біржах, аби уникнути ситуацій з шахрайством, дискримінацією, хабарництвом та іншими протизаконними діями учасників торгів. Якщо така ситуація виникає – цього конкретного учасника позбавляють можливості працювати на сайті.
  5. Навчання. Професійні коучі та бізнесмени з біржею «Прозорро» часто проводять різноманітні та цікаві семінари й вебінари. На цих заходах вони пояснюють роботу електронного ресурсу, як правильно мають проходити торги, а також показують прозорі способи заробляти на біржах. Крім цього, на YouTube каналі «ProZorro» є детальні відеоінструкції, які допоможуть новому учаснику краще зрозуміти принцип проходження торгів, та інші важливі моменти.