Що слід знати про механізм викупу майна банкрутів

Якщо ви хочете мати можливість брати від ринку все найкраще, то часто саме майно банкрутів буде для вас найпривабливішою можливістю. Таке майно значною мірою відрізняється і перш за все саме ціною. Іншими словами, у вас буде цілком реальна можливість придбати певне майно, яке потенційно вас зацікавило, за надзвичайно привабливими цінами. Реалізувати це наразі можливо, так як уряд країни нещодавно дещо змінив нормативні акти, та зробив процес продажу та купівлі майна банкрутів доступним для кожного. Це дало можливість зробити все для того, щоб ви могли максимально відповідально поставитися до даного питання та отримати все необхідне для того, щоб купувати певне обладнання та інше майно за максимально вигідними цінами. 

У цій статті хочется більш детально розглянути питання купування певного майна, що належить банкрутам

Для початку слід сказати кілька слів щодо того, як цей процес був влаштований раніше, та що саме так сильно його змінило. Якщо ми будемо говорити про процес викупу майна банкрутів, який існував досить недавно, то ми можемо цілком відкрито сказати, що ця схема була повністю корумпована та зовсім не нагадувала чесний та відкритий процес здійснення продажу.

Причина в тому, що деякий час можна було продавати таке майно через закриті аукціони, які частіш за все можна було просто самостійно оформити з боку самого підприємства банкрута. 

В результаті таких махінацій все обладнання та інше майно продавалося за копійки, що змушувало значною мірою страждати кредиторів. Оскільки продаж майна був цілком і повністю закритим, то банкрути могли самостійно все організовувати та робили все для того, щоб в результаті кредитор майже нічого не отримував. Їх підставні фірми брали участь у цих торгах, що давало їм можливість викупити все необхідне обладнання буквально за копійки, та позбутис при цьому від боргів.

Така можливість і справді стала досить привабливим варіантом, який в результаті дозволяв обійти систему та отримати свою власну вигоду від оголошення банкрутства. Кредитор же вимушений був терпіти великі збитки, так як в результаті продажу майна банкрута він майже нічого не отримував. 

Механiзм роботи Прозорро

Якщо ж існувало бажання більш відповідально поставитися до даного питання, то можливо було оформити це все іншим образом, що і було зроблене в минулому місяці. Наразі процес продажу майна банкрутів проходить через спеціальний портал sale.ueex.com.ua. Тут є велика кількість надзвичайно корисних інструментів, кожен з которих надасть вам право купувати майно банкрутів за цілком іншими умовами. Перш за все слід сказати, що на даний момент ця система є повністю відкритою та прозорою, а це значить, що всі можливі махінації, які ще нещодавно були реаліями, на даний момент стали історією. 

Суть роботи вказаного порталу полягає в тому, що процес купівлі та продажів проводиться шляхом відкритих електронних аукціонів, де може взяти участь хто завгодно. Саме так у вас може з’явитися шанс підійти до даного процесу більш відповідально та зробити все для того, щоб в результаті у вас була можливість отримати максимум користі від купівлі такого майна. Слід розуміти, що тепер ви і правда можете придбати майно банкрутів шляхом відкритого аукціону. Відповідно до цього, ви отримуєте велику кількість цілком нових шляхів для розвитку свого власного бізнесу.

Ретельна інформація стосовно того, як саме здійснено процес продажу майна банкрутів, є за цим посиланням https://sale.ueex.com.ua/filter/bankrupts-property. Вам слід з ним ознайомитися, якщо є бажання долучитися до процесу купівлі майна банкрутів.